O značke

MomCare by Lina je nová maďarská značka, ktorá ponúka pomôcky popôrodnej starostlivosti pre mamičky. Cieľom je poskytnúť ženám správne pomôcky, aby sa mohli zotaviť z pôrodu v pohodlí.

Podľa slov zakladateľky značky Momcare Kataliny Sallai-Sárosi sa používaním týchto pomôcok dokázalo, že zotavenie po pôrode je oveľa rýchlejšie a menej bolestivé, všetky výrobky vyvinula na základe vlastných skúseností a je hrdou matkou dvoch detí.

Pohoda matky je kľúčom k šťastiu dieťaťa. Preto je dôležité minimalizovať popôrodnú bolesť, aby ženy mohli stráviť láskyplné chvíle so svojím dieťaťom.

Či už čakáte svoje prvé dieťa, alebo ste skúsená rodička, pôrod je jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. Tak ako pôrod, aj zotavovanie po pôrode má svoje úskalia. Nech už váš pôrod vyzeral akokoľvek, vaginálne alebo cisárskym rezom, obdobie zotavovania nemusí byť vždy jednoduché. Málokto však vie, že popôrodné bolesti NIE sú nevyhnutnou súčasťou šestonedelia s produktmi MomCare by Lina.

Značka Momcare kladie veľký dôraz na kvalitu svojich výrobkov, všetky produkty sú vyrobené z prírodných a organických surovín, bez farbív a konzervačných látok. Vybrané výrobky majú certifikát ECOCERT.

Späť do obchodu