Krém na jazvy po cisárskom reze

MomCare Krém na jazvy po cisárskom reze je prípravok na lokálne ošetrenie jaziev, je účinný pri liečbe a prevencii hypertrofických jaziev a keloidov. Biely, rýchlo sa vstrebávajúci krém pomáha udržať rovnováhu vlhkosti pokožky a zároveň napomáha pri liečbe jazvy po cisárskom reze. Zjemňuje, vyhladzuje a vyrovnáva jazvy, zmierňuje bolesť, svrbenie a pocit nepohodlia spojený so zjazvením a zároveň minimalizuje ich sfarbenie. Odporúča sa použiť na čerstvo zahojenú ranu(po odstránení chrasty z rany a zahojení rezu). Možno ho tiež použiť na liečbu zvýšeného zjazvenia do dvoch rokov od zahojenia rany.

Vyrobené z rastlinného silikónu - s hamamelom, kyselinou hyalurónovou, lyzínovým kolagénom a pentavitínom.

Skladom
Kód: K705030
€29,99
Kategória: Popôrodná starostlivosť
Hmotnosť: 0.9 kg
5997591705030 momcare krem na jizvy
Novinka

Program na regeneráciu po cisárskom reze v 3 krokoch pre zdravé a krásne jazvy!

Pri operáciách, ako je cisársky rez, vznikajú jazvy. Viac faktorov, ako je štruktúra kože, hmotnosť novorodenca, zdravotné komplikácie atď. určujú polohu (horizontálnu alebo vertikálnu) a dĺžku (10 až 20 cm) rezu. Priviedli ste na svet dieťa a stali ste sa Mamičkou. Buďte na túto jazvu hrdá! Teraz ju chráňte a nechajte uzdraviť! Je veľmi dôležité zdôrazniť, že okrem estetického vzhľadu jaziev je snáď ešte dôležitejšie zaoberať sa liečbou jaziev zo zdravotného hľadiska, aby sa predišlo ich dlhodobým nepríjemným prejavom, ako sú zrasty, problémy s udržaním moču a pod. Čím skôr s liečbou jazvy začnete, tým lepšie výsledky môžete očakávať. Liečba jazvy si vyžaduje čas, buďte prosím trpezlivá, pretože vzhľad jazvy sa môže meniť až do prvého roka po pôrode!

Aby sme vám pomohli s dosiahnutím požadovaných výsledkov, vypracovali sme regeneračný program v 3 krokoch:

Krok 1: MomCare Krém na jazvy po cisárskom reze
Prípravok používajte po odstránení chrasty z rany a zahojení rezu (ideálne 10 dní po operácii). Nanášajte tenkú vrstvu priamo na jazvu 2-krát denne.

Krok 2: MomCare Silikónové náplasti na jazvy po cisárskom reze
Udržujte jazvu hydratovanú a chránenú pomocou náplastí na jazvy. Odporúča sa používať po šesťtýždňovej lekárskej kontrole po pôrode ako doplnkové ošetrenie ku krému MomCare Krém na jazvy po cisárskom reze.

Krok 3: MomCare Masážny prístroj na podporu laktácie a masáž jazvy po cisárskom reze s funkciou nahrievania a vibráciami
Tento mini masážny prístroj je špeciálne vyrobený na ošetrenie jaziev. Je vodotesný, poskytuje 8 rýchlostí intenzity, má funkciu vyhrievania a je vybavený káblom USB. Prístroj používajte 3 mesiace po operácii cisárskym rezom v kombinácii s MomCare Krémom na jazvy po cisárskom reze a MomCare Silikónovými náplasťami na jazvy po cisárskom reze. Jemným pohybom masážneho prístroja masírujte jazvu pozdĺžne od jedného bodu rezu po druhý. Na dosiahnutie najlepších výsledkov nastavte vám príjemnú úroveň vibrácií a zároveň zhlboka dýchajte. Používajte denne po dobu 10-20 minút.
Späť do obchodu