Dňa 26.6.2024 bude prevádzka našej spoločnosti úplne uzavretá z dôvodu konania inventúry. V tento deň nebude prebiehať expedícia objednávok. Ďakujeme za pochopenie. Tím MomCare

Masážny prístroj na podporu laktácie a masáž jazvy po cisárskom reze

Spája v sebe teplo a vibrácie, aby zlepšil dojčenie a odsávanie. Privítajte lepší tok mlieka, rýchlejšie odsávanie a prevenciu upchatých mliekovodov. Toto je zmena dojčenia, na ktorú ste čakali! Masážny prístroj možno použiť aj na manuálnu masáž jazvy po cisárskom reze zlepšením krvného obehu.

Skladom
Kód: K275346
€51,99
Kategória: Popôrodná starostlivosť
Hmotnosť: 0.25 kg

Program na regeneráciu po cisárskom reze v 3 krokoch pre zdravé a krásne jazvy!

Pri operáciách, ako je cisársky rez, vznikajú jazvy. Viac faktorov, ako je štruktúra kože, hmotnosť novorodenca, zdravotné komplikácie atď. určujú polohu (horizontálnu alebo vertikálnu) a dĺžku (10 až 20 cm) rezu. Priviedli ste na svet dieťa a stali ste sa Mamičkou. Buďte na túto jazvu hrdá! Teraz ju chráňte a nechajte uzdraviť! Je veľmi dôležité zdôrazniť, že okrem estetického vzhľadu jaziev je snáď ešte dôležitejšie zaoberať sa liečbou jaziev zo zdravotného hľadiska, aby sa predišlo ich dlhodobým nepríjemným prejavom, ako sú zrasty, problémy s udržaním moču a pod. Čím skôr s liečbou jazvy začnete, tým lepšie výsledky môžete očakávať. Liečba jazvy si vyžaduje čas, buďte prosím trpezlivá, pretože vzhľad jazvy sa môže meniť až do prvého roka po pôrode!

Aby sme vám pomohli s dosiahnutím požadovaných výsledkov, vypracovali sme regeneračný program v 3 krokoch:

Krok 1: MomCare Krém na jazvy po cisárskom reze
Prípravok používajte po odstránení chrasty z rany a zahojení rezu (ideálne 10 dní po operácii). Nanášajte tenkú vrstvu priamo na jazvu 2-krát denne.

Krok 2: MomCare Silikónové náplasti na jazvy po cisárskom reze
Udržujte jazvu hydratovanú a chránenú pomocou náplastí na jazvy. Odporúča sa používať po šesťtýždňovej lekárskej kontrole po pôrode ako doplnkové ošetrenie ku krému MomCare Krém na jazvy po cisárskom reze.

Krok 3: MomCare Masážny prístroj na podporu laktácie a masáž jazvy po cisárskom reze s funkciou nahrievania a vibráciami
Tento mini masážny prístroj je špeciálne vyrobený na ošetrenie jaziev. Je vodotesný, poskytuje 8 rýchlostí intenzity, má funkciu vyhrievania a je vybavený káblom USB. Prístroj používajte 3 mesiace po operácii cisárskym rezom v kombinácii s MomCare Krémom na jazvy po cisárskom reze a MomCare Silikónovými náplasťami na jazvy po cisárskom reze. Jemným pohybom masážneho prístroja masírujte jazvu pozdĺžne od jedného bodu rezu po druhý. Na dosiahnutie najlepších výsledkov nastavte vám príjemnú úroveň vibrácií a zároveň zhlboka dýchajte. Používajte denne po dobu 10-20 minút.
Späť do obchodu