Dňa 26.6.2024 bude prevádzka našej spoločnosti úplne uzavretá z dôvodu konania inventúry. V tento deň nebude prebiehať expedícia objednávok. Ďakujeme za pochopenie. Tím MomCare

Zvýhodnený balíček do pôrodnice

Kombinácia týchto výrobkov poskytuje maximálne pohodlie a komfort počas pobytu v pôrodnici av popôrodnom období.

Či už vás čaká vaginálny pôrod alebo cisársky rez, vedome sa pripravte na popôrodné obdobie, aby ste sa namiesto nepohodlia mohli sústrediť na svoje bábätko a dojčenie!

Balíček obsahuje: Popôrodné hygienické vložky 18 ks - IcePad Chladiaca vložka - Perineálna liečivá pena s hamamelom a ľubovníkom - Intímna spŕška - Popôrodné nohavičky

Variant zvoľte podľa veľkosti nohavičiek:

S/M - obvod bokov: 85-125 cm
L/XL - obvod bokov: 100-140 cm
Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: KBAL1 KBAL0 Zvoľte variant
€53,69

Balíček obsahuje:

  • IcePad Chladiaca vložka 1 ks – chladiaci obklad v sterilnom balení a pôrodná vložka v jednom. Nie je potrebné skladovať v chladničke, stačí ju rozlomiť, pretrepať a po 10 sekundách použiť. (Odporúčané množstvo 3ks na pôrod).
  • Prenosná Intímna spŕška - umožňuje ľahké umytie pri výmene pôrodných vložiek, čím udržujete svoje poranenia v čistote. Hygiena jednoducho kdekoľvek a kedykoľvek.
  • Perienálna liečivá pena s hamamelom a ľubovníkom - pomáha pôrodným poraneniam k čo najrýchlejšiemu hojeniu. Vstrebáva sa priamo do rany, nie do vložky, kde pôsobí.
  • Popôrodné hygienické vložky 18 ks - špeciálne pôrodné vložky v 3 rôznych veľkostiach, špeciálne navrhnuté tak, aby zachytili krvné zrazeniny, zvyšky tkaniva vylučované z maternice počas prvých dní a nocí po pôrode alebo iných gynekologických zákrokoch.
  • Popôrodné nohavičky - pohodlné, kraťasový štýl, mäkká tkanina, zaisťujú pohodlie bruška (odporúčajú sa aj po cisárskom reze) a fixujú vložky na svojom mieste.
Späť do obchodu