Dňa 26.6.2024 bude prevádzka našej spoločnosti úplne uzavretá z dôvodu konania inventúry. V tento deň nebude prebiehať expedícia objednávok. Ďakujeme za pochopenie. Tím MomCare

Zvýhodnený balíček Cisársky rez

Kombinácia týchto výrobkov poskytuje maximálne pohodlie a komfort v popôrodnom období po cisárskom reze.

Krém na jazvy po cisárskom reze používajte po odstránení chrasty z rany a zahojení rezu (ideálne 10 dní po operácii). Nanášajte tenkú vrstvu priamo na jazvu 2-krát denne.

Silikónové náplasti na jazvy po cisárskom reze udržujú jazvu hydratovanú a chránenú, odporúča sa používať po šesťtýždňovej lekárskej kontrole po pôrode ako doplnkové ošetrenie ku krému MomCare Krém na jazvy po cisárskom reze.

Variant zvoľte podľa veľkosti náplasti:

S-M - 3x15 cm
L-XL - 5x20 cm

 

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: KBAL5 KBAL4 Zvoľte variant
€55,99 €51,99 od €51,99
Zvýhodnený balíček Cisársky rez
Novinka Tip

Balíček obsahuje:

  • Silikónové náplasti na jazvy po cisárskom reze – silikónový film na náplasti aktívne reaguje s pokožkou, zaisťuje správnu hydratáciu a lokálne znižuje množstvo produkovaného kolagénu. S jeho pomocou sa mení kapilárna aktivita a znižuje sa možnosť hypertrofie, prispieva k estetickejšiemu vzhľadu jazvy.
  • Krém na jazvy po cisárskom reze - je prípravok na lokálne ošetrenie jaziev, je účinný pri liečbe a prevencii hypertrofických jaziev a keloidov. Biely, rýchlo sa vstrebávajúci krém pomáha udržať rovnováhu vlhkosti pokožky a zároveň napomáha pri liečbe jaziev po cisárskom reze. Zjemňuje, vyhladzuje a vyrovnáva jazvy, zmierňuje bolesť, svrbenie a pocit nepohodlia spojený so zjazvením a zároveň minimalizuje ich sfarbenie.
Späť do obchodu